Tetovanie obočia
Bratislava - Pezinok

Tetovanie obočia je inovatívna technika, ktorá prináša prirodzene vyzerajúce, pudrovo tieňované a symetrické obočie. Tento semi-permanentný zákrok výrazne zjednodušuje každodennú rutinu líčenia, čím poskytuje dlhodobý a bezstarostný výsledok. Powder Brows - technika, ktorá definuje vaše obočie! Perfektné a bez kompromisov.

Dokonalé obočie bez námahy?

Túžite po dokonalom obočí bez námahy? Powder brows vám to umožní! V REFRESH štúdiu v Bratislave a v Pezinku sa venujeme kráse vašich očí už takmer dekádu pod vedením našej CEO Jany Jurkovičovej, ktorá má v obore dlhoročnú prax a množstvo spokojných klientov, ktorí nás naďalej pravidelne navštevujú. V našom štúdiu si okrem kvality poskytovaných služieb zakladáme aj na veľmi osobnom prístupe.

Powder Brows – obočie, ktoré definuje pohľad a vydrží roky.

Je zákrok, pri ktorom sa do pokožky prostredníctvom tetovacieho pera vpravujú pigmenty. Tento spôsob tetovania sa od klasického líši tým, že pigment sa vpravuje do vrchnej vrstvy pokožky a používajú sa výlučne farby neobsahujúce ťažké kovy, sú absolútne nezávadné a postupne blednú až do úplného vymiznutia.

Jednoduché, no výnimočné!

Tetovanie obočia - Bratislava - Pezinok - výhodná cena
Ako dlho vydrží tetovanie obočia technikou Powder Brows?

Výdrž tetovania obočia technikou POWDER BROWS závisí od typu pokožky a individuálnej starostlivosti, ale zvyčajne trvá 1-3 roky. Pravidelné udržiavacie sedenia môžu predĺžiť jeho životnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Je technika POWDER BROWS bolestivá?

Väčšina klientov pociťuje minimálnu bolesť alebo nepohodlie počas zákroku. Používame lokálne anestetiká, aby sme zabezpečili maximálny komfort počas celého procesu.

Ako sa mám pripraviť na tetovanie obočia technikou Powder Brows?

Pred zákrokom sa vyhnite konzumácii alkoholu, kofeínu a niektorých liekov, ktoré môžu zvýšiť citlivosť pokožky. Odporúča sa tiež neopaľovať sa a nepoužívať samoopaľovacie prípravky pred procedúrou.

Kto je vhodným kandidátom na tetovanie obočia našou technikou?

Powder Brows je vhodný pre všetky typy pleti a pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť tvar a hustotu svojho obočia. Je ideálny pre tých, ktorí majú tenké alebo nepravidelné obočie a chcú dosiahnuť prirodzený vzhľad.

Môžem si vybrať farbu a tvar obočia?

Áno, počas konzultácie si s našou odborníčkou vyberiete farbu a tvar obočia, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a preferenciám. Naším cieľom je dosiahnuť prirodzený a esteticky príjemný vzhľad.

Ako často je potrebné chodiť na korekcie tetovania obočia?

Prvá korekcia sa zvyčajne vykonáva 4-8 týždňov po úvodnom zákroku. Následné udržiavacie korekcie sa odporúčajú raz ročne, aby sa zachoval požadovaný vzhľad a intenzita farby.

Ako sa líši technika POWDER BROWS od MICROBLADING-u?

Technika Powder Brows vytvára jemný, púdrový efekt obočia pomocou tieňovania, zatiaľ čo microblading používa jednotlivé črty, ktoré napodobňujú skutočné chĺpky. Powder Brows poskytuje plnší a mäkší vzhľad, ktorý je vhodný pre všetky typy pokožky.

Z ktorých lokalít máte k nám blízko?

Naše estetické a laserové štúdio Refresh má dve pobočky:

 1. v Bratislave na Lazaretske ulici 13
 2. v Pezinku na Moyzesovej ulici 2/B

Máte k nám blízko z lokalít:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec
 • Malacky
 • Dunajská Streda
 • Trnava

Tetovanie obočia s Powder Brows

S Powder Brows získate hlboký, hustý vzhľad obočia, ktorý vydrží celý deň bez nutnosti častej úpravy. Obľúbený pudrový tvar obočia, ktorého výhody využívate približne 2 roky.

Powder Brows sú inovatívnym spôsobom, ako dosiahnuť perfektné a prirodzené obočie. Tento štýl tetovania obočia využíva metódu, ktorá zanecháva vzhľad práve nanesenej pudrovej farby, čo znamená, že vaše obočie bude vyzerať hustejšie a definovanejšie. Táto technika je vhodná pre tých, ktorí chcú mať obočie trvalo upravené, ale zároveň prirodzené.

Tetovanie obočia s Powder Brows

Prečo tetovanie obočia od nás

 • 1

  Špecializácia na techniku Powder Brows

  Naše estetické a laserové štúdio v Bratislave a Pezinku sa špecializuje výhradne na techniku Powder Brows, ktorá je známa svojím prirodzeným a jemným vzhľadom. Táto technika vytvára efekt jemne napudrovaného obočia, ktorý dodáva tvári definíciu a elegantný vzhľad.
 • 2

  Skúsenosti a odbornosť majiteľky štúdia

  Tetovanie obočia v našom štúdiu vykonáva len majiteľka REFRESH štúdia, ktorá má takmer 10-ročné skúsenosti v obore. Jej bohatá prax a neustále vzdelávanie zaručujú, že každé ošetrenie je vykonané s maximálnou presnosťou a profesionalitou.
 • 3

  Individuálny prístup a personalizované konzultácie

  Každej klientke venujeme individuálnu pozornosť, aby sme zabezpečili, že výsledok bude presne podľa jej predstáv. Pred samotným ošetrením poskytujeme detailné konzultácie, počas ktorých spoločne navrhneme tvar a štýl obočia, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

Tetovanie obočia v Pezinku a Bratislave

Nájdete nás v Pezinku na ulici Moyzesova 2 a v Bratislave na Lazaretskej 13.