Kozmetika
Pezinok

Kozmetika nie je len o povrchn├Żch ├║prav├ích, je to umenie, ktor├ę sp├íja kr├ísu s vedom├şm o sebe samom. Je to int├şmny rozhovor medzi va┼í├şm telom a du┼íou, ktor├Ż sa odohr├íva na pleti. V ka┼żdej kvapke kr├ęmu ─Źi k├║sku r├║┼żu sa skr├Żva sila transform├ície, ktor├í n├ím umo┼ż┼łuje vyjadri┼ą sa, vy─Źarova┼ą sebavedomie a objavi┼ą v sebe kr├ísu, ktor├í je ove─ża viac ne┼ż len povrchov├í. V tomto svete kozmetiky sa stret├ívaj├║ veda, umenie a osobn├í intu├şcia, aby v├ím pomohli objavi┼ą va┼íu jedine─Źn├║ esenciu a zanecha┼ą stopu kr├ísy.┬á

Profesion├ílna kozmetika v estetickom a laserovom ┼ít├║diu REFRESH - Z├şskajte s nami kr├ísu aj sebavedomie

V REFRESH estetickom & laserovom ┼ít├║diu pon├║kame viac ne┼ż len be┼żn├ę o┼íetrenia – pon├║kame transform├íciu. S na┼íimi ┼ípecializovan├Żmi proced├║rami, ako s├║ chemick├ę peelingy, r├ídiofrekvencie ─Źi ├║prava obo─Źia a mih├íln├şc, prin├í┼íame va┼íej poko┼żke ├║plne nov├Ż ┼żivot.

N├í┼í cie─ż je jasn├Ż: pom├┤c┼ą v├ím dosiahnu┼ą najlep┼íiu verziu samej seba. Na┼íe o┼íetrenia s├║ navrhnut├ę tak, aby o┼żivili a omladili va┼íu ple┼ą, zlep┼íili jej text├║ru a t├│n, vyhladili jemn├ę l├şnie a vr├ísky a zv├Ż┼íili jej hydrat├íciu aj elasticitu.

Jedn├Żm z hlavn├Żch benefitov na┼íich slu┼żieb je ich schopnos┼ą transformova┼ą va┼íu ple┼ą. S o┼íetreniami ako chemick├Ż peeling BioRePeel, r├ídiofrekvencia s kyselinou hyalur├│novou a lamin├ícia obo─Źia, m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą zlep┼íenie text├║ry pleti, zv├Ż┼íenie hydrat├ície a elasticity a v neposlednom rade aj estetiku a dokonal├Ż vzh─żad a sebavedomie.

Frekvencia o┼íetren├ş m├┤┼że by┼ą individu├ílna a z├ívis├ş od va┼íich konkr├ętnych potrieb a cie─żov, av┼íak na┼íe sk├║sen├ę kozmeti─Źky v├ím radi pom├┤┼żu vytvori┼ą optim├ílny pl├ín o┼íetren├ş pre dosiahnutie kr├ísnej a zdravej pleti.

Kozmetika - Bratislava - Pezinok | V├Żhodn├í cena

Pre─Źo kozmetick├ę slu┼żby od n├ís

 • 1

  Profesion├ílne rie┼íenia pre dokonal├Ż vzh─żad

  Na┼íe kozmetick├ę slu┼żby v Bratislave a Pezinku pon├║kaj├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu profesion├ílnych o┼íetren├ş, ako je brow lamination, lash lifting ─Źi chemicke peelingy s retinolom zna─Źky NeoStrata. Tieto o┼íetrenia s├║ navrhnut├ę tak, aby va┼íej poko┼żke poskytli optim├ílnu starostlivos┼ą a kr├ísny vzh─żad.
 • 2

  Jedine─Źn├ę z├í┼żitky pre va┼íu poko┼żku

  Vytv├írame pre v├ís jedine─Źn├ę z├í┼żitky, ktor├ę nielen omladia va┼íu poko┼żku, ale aj pote┼íia va┼íe zmysly. Ka┼żd├ę kozmetick├ę o┼íetrenie u n├ís je spojen├ę s relaxa─Źnou atmosf├ęrou a osobn├Żm pr├şstupom, ─Źo v├ím umo┼żn├ş ├║plne sa odda┼ą a na─Źerpa┼ą nov├║ energiu.
 • 3

  Kvalitn├ę produkty pre optim├ílne v├Żsledky

  Pri svojich o┼íetreniach pou┼ż├şvame iba najkvalitnej┼íie produkty od overen├Żch zna─Źiek ako je napr├şklad NeoStrata. D├┤verujeme len spo─żahliv├Żm produktom, ktor├ę zaru─Źuj├║ efekt├şvne a bezpe─Źn├ę v├Żsledky pre na┼íich klientov.
─îo je to Brow Lamination a ak├ę s├║ jeho hlavn├ę v├Żhody?

Brow Lamination je inovat├şvna technika, ktor├í pom├íha tvarova┼ą a zd├┤razni┼ą obo─Źie. Tento postup pom├íha dosiahnu┼ą obo─Źie s v├Żrazn├Żm a definovan├Żm vzh─żadom, ─Źo zabezpe─Źuje prirodzen├Ż a dlhotrvaj├║ci efekt.

 • V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą, radi V├ím zodpovieme v┼íetky ot├ízky.
─îo je to Lash Lifting a ak├ę s├║ jeho hlavn├ę v├Żhody?

Lash Lifting je proced├║ra, ktor├í zdv├şha a tvaruje va┼íe pr├şrodn├ę riasy, ─Ź├şm im poskytuje zv├Żraznen├Ż a otvoren├Ż vzh─żad. Tento postup je ide├ílny pre t├Żch, ktor├ş chc├║ dosiahnu┼ą efekt umel├Żch rias bez pou┼żitia riasenky alebo umel├Żch rias.

─îo s├║ to Chemick├ę peelingy a ak├ę s├║ ich hlavn├ę v├Żhody?

Chemick├ę peelingy s retinolom zna─Źky NeoStrata s├║ kozmetick├ę proced├║ry, ktor├ę pom├íhaj├║ odstr├íni┼ą odumret├ę bunky poko┼żky, zlep┼íuj├║ text├║ru a t├│n poko┼żky a zv├Żraz┼łuj├║ mladistv├Ż vzh─żad. Ich pou┼żitie je najm├Ą v zimn├Żch mesiacoch.

Ak├Ż je rozdiel medzi BROW LAMINATION a tetovan├şm obo─Źia technikou POWDER BROWS?

Brow Lamination:

 • Brow Lamination je do─Źasn├Ż kozmetick├Ż postup, ktor├Ż zd├┤raz┼łuje prirodzen├ę ch─║pky obo─Źia a poskytuje im defin├şciu a tvar. Pou┼ż├şvaj├║ sa ┼ípeci├ílne l├ítky na ich fix├íciu. V├Żsledkom je zd├┤raznenie prirodzen├ęho tvaru obo─Źia na nieko─żko nt├Ż┼żd┼łov.

Tetovanie obo─Źia technikou Powder Brows:

 • Tetovanie obo─Źia technikou Powder Brows je trval├Ż kozmetick├Ż postup, ktor├Ż vytv├íra dojem pln├Żch a definovan├Żch obo─Źia pomocou mikroskopick├Żch pigmentov implantovan├Żch do poko┼żky obo─Źia. T├íto technika poskytuje dlhodob├ę a trval├ę v├Żsledky.

Rozdiely:

 • Brow Lamination je do─Źasn├Ż postup, ktor├Ż zd├┤raz┼łuje existuj├║ce ch─║pky obo─Źia, zatia─ż ─Źo tetovanie obo─Źia technikou Powder Brows poskytuje trvalej┼íie v├Żsledky.
 • Brow Lamination nevy┼żaduje pou┼żitie ihly alebo pigmentu, zatia─ż ─Źo pri tetovan├ş obo─Źia technikou Powder Brows s├║ pigmenty trvale implantovan├ę do poko┼żky.
Z ktor├Żch lokal├şt m├íte k n├ím bl├şzko?

Na┼íe estetick├ę a laserov├ę ┼ít├║dio Refresh m├í dve pobo─Źky:

 1. v Bratislave na Lazaretske ulici 13
 2. v Pezinku na Moyzesovej ulici 2/B

M├íte k n├ím bl├şzko z lokal├şt:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec
 • Malacky
 • Dunajsk├í Streda
 • Trnava

Profesionálna kozmetika
Pezinok

Profesion├ílne kozmetick├ę slu┼żby v na┼íom estetickom a laserovom ┼ít├║diu REFRESH. N├íjdete n├ís v Pezinku a Bratislave.