Refresh Laserové a estetické štúdio

Laserové a estetické štúdio Refresh

Naše štúdio sa zrodilo v roku 2020 počas koronakrízy, keď sme sa po štyroch rokoch úspešnej činnosti v oblasti kozmetiky rozhodli posunúť naše služby na vyššiu úroveň. Zakladateľka kliniky, s dlhoročnými skúsenosťami a vášňou pre krásu a zdravie, otvorila postupne dve prevádzky – v Pezinku a v Bratislave. 

Snažíme sa našim klientom ponúknuť komplexný sortiment kozmetických a estetických služieb na jednom mieste. Venujeme sa predovšetkým pokročilým laserovým a kozmetickým ošetreniam, pričom kladieme dôraz na kvalitu a profesionálny prístup. Naším cieľom je poskytnúť každému klientovi individuálnu starostlivosť, ktorá zodpovedá jeho osobným potrebám a očakávaniam. V našich štúdiách vytvárame prostredie, kde krása a zdravie idú ruka v ruke, aby sme dosiahli výsledky, s ktorými budete maximálne spokojní.

Janka – zakladateľka a CEO celého REFRESH štúdia. takmer 10 rokov pôsobí v oblasti permanentného make-upu a neustále dopĺňa svoje vzdelanie školeniami v oblasti estetiky či dermatológie. Janka je expert v tetovaní obočiatechniklou POWDERBROWS, a zároveň vyškolený zdravotník na prácu s laserom ako napríklad laserové odstránenie tetovania či epilácie.
Zakladateľka Refresh - Jana Jurkovičová
Náš tím - Dianka

Dianka

Certifikovaná kozmetička a jej precíznosť v citlivých procedúrach ako lash lifting či brow lamination je uznávaná klientami a obdivovaná nami! jej veľmi estetické a jemné cítenie, ako aj tvárové masáže si užijete pri rôznych kozmetických facial ošetreniach. Dianka je aj expertom na SOTHYS kozmetiku a protokoly ošetrení.

Dianka

Náš tím - Markéta

Markéta

Expertka na laser Candela Gentle Lase Pro a epilácie vykonáva iba na prevádzke REFRESH Bratislava. Okrem zbavovania chĺpkov inklinuje aj k facial & kozmetike, ktoré sú jej veľmi blízke. Čoskoro rozšíri svoje portfólio služieb v REFRESHi a máte sa na čo tešiť!

Markéta

Náš tím - Andrea

Andrea

Naša zdravotná sestra, ktorá je zároveň expertom v LASEROVEJ EPILÁCII CANDELA a jej pôsobisko je REFRESH Pezinok. Na Andrejku viete svoje objednávky epilácii smerovať aj počas sobôt, čo otvára možnosti klientom, ktorí sú v týždni pracovne vyťažení. Andrejka je dlhodobo pevný pilier REFRESHu, čomu sa veľmi tešíme a vážime si to!

Andrea

Náš tím - Michal

Michal

Certifikovaný zdravotník, ktorý sa v našom štúdiu venuje odstraňovaniu tetovania laserom QUANTA EVO. Jeho precíznosť & odbornosť je veľmi vyhľadávaná v Bratislave, obľúbená a nezameniteľná. Miško je dôkladný vo svojom obore, nabitý informáciami a vzdelaný. Klientami veľmi obľúbený prístupom a zodpovednosťou.

Michal

Náš tím - Erik

Erik

Diplomovaný fyzioterapeut, ktorý sa vyzná vo všetkých, nielen športových disciplínach ovplyvňujúce naše pohybové či svalové disfunkcie. objednať sa k nemu viete iba telefonicky na +421 908 349 489.

Erik

Náš tím - Valika

Valika

Rieši to pozadie a vizuál všetkých služieb. viedá a stories, ktoré cez instagram či facebook sledujete, ako aj podstatné informácie o novinkách či akciách via e-mails. content & social media či tvorba videí je jej doména.

Valika