Estetické služby Krása a omladenie na dosah

Naše špičkové estetické služby sú navrhnuté tak, aby zvýraznili vašu prirodzenú krásu a dodali vám sebavedomie. Ponúkame širokú škálu služieb od omladzujúcich procedúr, cez starostlivosť o pleť, až po tvarovanie postavy, všetko pod dohľadom skúsených odborníkov. 

Estetické služby - s intenzívnym zameraním na vašu krásu

V ponuke estetických služieb sa zameriavame na to, aby ste dosiahli dokonalú krásu, omladenie a zdravý vzhľad. S kolekciou špecializovaných služieb a profesionálnym prístupom vám pomôžeme dosiahnuť vaše krásne ciele. Naši odborníci vám poskytnú starostlivosť, ktorá je nielen účinná, ale aj bezpečná.

Nezáleží na tom, či sa snažíte odstrániť nežiaduce chĺpky, zlepšiť textúru pleti, zredukovať jemné linky a vrásky alebo dosiahnuť rovnomerný tón pleti – naše estetické služby vám poskytnú výnimočné výsledky. Sme tu, aby sme vám pomohli cítiť sa a vyzerať úžasne, bez ohľadu na to, aký je váš vek alebo typ pleti.

Služby ako Mezoterapia pleti s vitalinjektorom, Microneedling, či Fotorejuvenizácia sú len niektoré z možností, ktoré máme pre vás k dispozícii.

Estetické služby - Bratislava - Pezinok - Refresh štúdio - výhodná cena
Čo je mezoterapia pleti s vitalinjektorom a ako funguje?

Mezoterapia pleti s vitalinjektorom je technika, ktorá používa mikroinjekcie vitamínov, minerálov a aminokyselín do dermálnej vrstvy pokožky. Táto procedúra zlepšuje hydratáciu, elasticitu a celkový vzhľad pleti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Aké sú hlavné výhody microneedlingu?

Microneedling podporuje tvorbu kolagénu, redukuje jazvy po akné, zjemňuje vrásky a zlepšuje textúru pleti. Pomáha tiež pri hyperpigmentácii a zjednotení tónu pleti.

Je microneedling bolestivý?

Microneedling môže spôsobiť mierne nepohodlie, ale zvyčajne sa používa znecitlivujúci krém, ktorý minimalizuje bolesť. Väčšina klientov hlási iba mierne pichanie a dočasné začervenanie.

Aké výsledky môžem očakávať po fotorejuvenizácii?

Po fotorejuvenizácii môžete očakávať zlepšenie tónu a textúry pleti, zníženie pigmentových škvŕn, jemných vrások a cievnych lézií. Výsledky sú postupné a viditeľné po niekoľkých týždňoch.

Aké sú možné vedľajšie účinky fotorejuvenizácie?

Po fotorejuvenizácii môžete zažiť mierne začervenanie, opuch alebo drobné chrasty, ktoré by mali zmiznúť do niekoľkých dní. Je dôležité vyhnúť sa slnku a používať ochranný krém.

Ako často by som mal/a absolvovať mezoterapiu pleti s vitalinjektorom?

Odporúča sa absolvovať sériu 3 ošetrení každé 2-4 týždne, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Následne je vhodné absolvovať udržiavacie ošetrenia každých 6 -12 mesiacov.

Z ktorých lokalít máte k nám blízko?

Naše estetické a laserové štúdio Refresh má dve pobočky:

 1. v Bratislave na Lazaretske ulici 13
 2. v Pezinku na Moyzesovej ulici 2/B

Máte k nám blízko z lokalít:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec
 • Malacky
 • Dunajská Streda
 • Trnava

Komplexné estetické služby

Naše odborné procedúry mezoterapie pleti sú navrhnuté tak, aby dodali vašej pokožke potrebné vitamíny, minerály a kyselinu hyalurónovú, čo vedie k hydratovanej, zdravej a žiarivej pleti mini invazívnou formou. Vpravovaním účinných látok rovno do pokožky pomocou prístroja vitalinjektor, ktorým dosiahneme ešte intenzívnejšie výsledky.

V estetike vieme dodať fresh look aj vašim viečkam bez chirurgického zásahu, a to pomocou plazmového pera PLAXPOT. Tento neinvazívny postup pomáha zmierniť vrásky,  a vrátiť vašim viečkam mladistvý vzhľad.

Estetická procedúra Microneedlingu využíva jemné ihličky na stimuláciu kolagénu a regeneráciu pokožky. Tento postup pomáha zlepšiť textúru pleti, zjemniť jemné linky či jaszvičky po akné a a zanechať pokožku mladistvo vyzerajúcou a zdravou.

V estetike získavame výborné výsledky aj s našim špičkovým Candela laserom, ktorý prináša revolučný prístup k Fotorejuvenizácii. Je to procedúra vykonávaná v zimnom období a pomôže vám dosiahnuť mladistvý a zdravý vzhľad vašej pleti, zmenší póry a pôsobí aj proti pigmentácii. Tento inovatívny laserový systém je navrhnutý tak, aby cielene pôsobil na rôzne kožné problémy, čím vám poskytuje komplexnú starostlivosť o vašu pleť, nielen odstránenie chĺpkov na tele.

Estetická procedúra Microneedlingu využíva jemné ihličky na stimuláciu kolagénu a regeneráciu pokožky. Tento postup pomáha zlepšiť textúru pleti, zjemniť jemné linky či jazvičky po akné a zanechať pokožku zdravou.

Prečo estetické služby od nás

 • 1

  Pokročilé technológie pre maximálnu účinnosť

  Naše estetické služby v Bratislave a Pezinku využívajú najmodernejšie technológie, ako je mezoterapia pleti s vitalinjektorom, microneedling a fotorejuvenizácia. Tieto pokročilé metódy zaručujú vynikajúce výsledky pri zlepšovaní textúry pokožky, redukcii vrások a celkovom omladení pleti.
 • 2

  Individuálny plán starostlivosti pre každého klienta

  Každý klient je pre nás jedinečný, preto vám na základe dôkladnej konzultácie a diagnostiky pleti vypracujeme individuálny plán starostlivosti. Naši špecialisti navrhnú najefektívnejšiu kombináciu ošetrení priamo pre vás, čím dosiahnete optimálne výsledky a dlhodobú spokojnosť.
 • 3

  Bezpečnosť a pohodlie

  Dbáme na bezpečnosť a pohodlie našich klientov. Všetky naše procedúry sú vykonávané v hygienickom prostredí s použitím certifikovaných prístrojov a materiálov. Našim cieľom je, aby ste sa cítili príjemne a dosiahli čo najlepšie výsledky bez zbytočného diskomfortu.

Estetické služby Bratislava - Pezinok

Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť ten najlepší vzhľad a pocit pohody, ktorý si zaslúžite. Špičkové estetické služby u nás v Bratislave, alebo Pezinku.