SOTHYS Luxusný zážitok pre vašu pleť

Vstúpte do sveta luxusu s našou kozmetikou SOTHYS - prémiové ošetrenia pleti, ktorá prináša bezkonkurenčnú starostlivosť o vašu pleť. V našom štúdiu v Pezinku sa špecializujeme na poskytovanie najvyššej kvality starostlivosti o pleť s produktami a technikami od renomovanej francúzskej značky 

SOTHYS - Výnimočné ošetrenie pre vašu pleť

Táto exkluzívna značka bola založená v roku 1946 v Paríži, kde začala svoju cestu k dokonalosti v oblasti kozmetiky. Názov značky je inšpirovaný egyptskou bohyňou krásy a zdravia, čo dokonale vystihuje jej poslanie. Od svojho vzniku sa neustále inovuje a prináša na trh produkty, ktoré spájajú prírodné ingrediencie s najnovšími vedeckými poznatkami.

SOTHYS je synonymom pre luxus a kvalitu vo svete starostlivosti o pleť. SOTHYS je známy aj svojimi exkluzívnymi ošetreniami v salónoch krásy a wellness centrách po celom svete. Tieto ošetrenia kombinujú vysoko účinné produkty so zmyselnými masážami a relaxačným prostredím, rovnako ako v našom štúdiu.

Naše ošetrenia sú navrhnuté tak, aby vám poskytli nezameniteľný zážitok a zanechali vašu pleť zdravú, hydratovanú a žiarivú. S využitím najnovších technológií a produktov od SOTHYS, vám garantujeme, že každé ošetrenie bude pre vás jedinečné a prispôsobené vašim potrebám.

Sothys kozmetika - Bratislava - Pezinok - Výhodná cena
Ako často by som mal/a absolvovať kozmetické ošetrenia so značkou SOTHYS?

Frekvencia ošetrení závisí od typu pleti a konkrétnych potrieb klienta. Všeobecne sa odporúča absolvovať profesionálne kozmetické ošetrenie každé 4-6 týždňov, aby sa udržala zdravá a žiarivá pleť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Aké sú hlavné benefity kozmetických ošetrení so značkou SOTHYS?

Ošetrenia s touto značkou poskytujú intenzívnu hydratáciu, zlepšujú textúru pleti, znižujú výskyt jemných vrások a stimulujú regeneráciu pokožky. Masáže, ktoré sú súčasťou ošetrení, podporujú relaxáciu a zlepšujú mikrocirkuláciu.

Aké typy kozmetických ošetrení ponúkame?

Značka SOTHYS ponúka širokú škálu ošetrení vrátane hydratačných, anti-aging, rozjasňujúcich a sezónnych ošetrení. Každé ošetrenie je prispôsobené konkrétnym potrebám a typu pleti klienta.

Čo je sezónne ošetrenie?

Sezónne ošetrenia sú špeciálne vyvinuté protokoly, ktoré zohľadňujú aktuálne potreby pleti v závislosti od ročného obdobia. Tieto ošetrenia využívajú jedinečné ingrediencie a techniky, ktoré pomáhajú pleti prispôsobiť sa zmenám v prostredí.

Je potrebné sa na kozmetické ošetrenie SOTHYS nejako pripraviť?

Pred ošetrením nie je potrebná špeciálna príprava. Odporúča sa však prísť s čistou tvárou a vyhnúť sa používanie silných exfoliačných prípravkov niekoľko dní pred ošetrením.

Z ktorých lokalít máte k nám blízko?

Naše estetické a laserové štúdio Refresh má dve pobočky:

 1. v Bratislave na Lazaretske ulici 13
 2. v Pezinku na Moyzesovej ulici 2/B

Máte k nám blízko z lokalít:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec
 • Malacky
 • Dunajská Streda
 • Trnava

Prečo ošetrenie pleti od nás

 • 1

  Exkluzívne ošetrenia s luxusnou kozmetikou

  Na našej pobočke v Pezinku ponúkame výhradne kozmetické ošetrenia s renomovanou francúzskou kozmetikou SOTHYS. Táto luxusná značka je známa svojimi špičkovými formulami a účinnými zložkami, ktoré poskytujú vašej pokožke tú najlepšiu starostlivosť.
 • 2

  Skúsená kozmetička s individuálnym prístupom

  Ošetrenia vykonáva výhradne naša skúsená kozmetička, ktorá sa neustále vzdeláva a sleduje najnovšie trendy v kozmetickom priemysle. Každé ošetrenie je prispôsobené individuálnym potrebám vašej pokožky, čo zaručuje optimálne výsledky a maximálnu spokojnosť.
 • 3

  Široká škála hydratačných a revitalizačných ošetrení

  Ponúkame rôzne typy ošetrení, ktoré sú zamerané na hydratáciu, revitalizáciu a omladenie pokožky. Naša kozmetička v Pezinku vám pomôže vybrať to najlepšie ošetrenie, ktoré vyhovuje vašej pleti, či už potrebujete intenzívnu hydratáciu, zlepšenie elasticity, alebo rozjasnenie pokožky.

SOTHYS Pezinok - Bratislava

Zažite špičkové produkty a procedúry, ktoré obnovia vašu pleť a dodajú jej mladistvý vzhľad Vyberte si so širokej ponuky exkluzívnych produktov Sothys. Nájdete nás v Bratislave a Pezinku.