Hydrafacial ™ Skutočná starostlivosť o pleť

Hydrafacial je unikátna kozmetická procedúra, ktorá kombinuje čistenie, exfoliáciu, extrakciu, hydratáciu a ochranu pokožky v jednom harmonickom procese. Sme certifikované štúdio s celosvetovo najznámejším prístrojovým ošetrením modernej doby.

Jedinečná technológia Hydrafacial™ v Bratislave a Pezinku v našom štúdiu REFRESH

Pripravte sa na revolučnú starostlivosť o vašu pleť so službou Hydrafacial™. V našom štúdiu v Bratislave aj v Pezinku ponúkame najvyššiu kvalitu starostlivosti o pleť pomocou tohto originálného prístroja, ktorý prináša viditeľné a najmä okamžité výsledky bez potreby regenerácie. Patentovaná technológia Vortex-Fusion odstraňuje odumreté bunky, nečistoty a toxíny z pokožky, čím zlepšuje jej textúru a jas.

 • Výkonná technológia pre vašu pleť

Táto unikátna technológia je ako osviežujúca sprcha pre vašu pleť. Úžasné výsledky vidíte už po jednom ošetrení a budete pociťovať absolútne osvieženie, vypnutie pleti a  glow. Výsledkom je okamžite rozžiarená, hladká a hydratovaná pleť bez podráždenia alebo prestojov. Jednoduché, no účinné.

Hydrafacial - Bratislava - Pezinok | Výhodná cena
Ako dlho trvá ošetrenie Hydrafacial?

Ošetrenie Hydrafacial™ zvyčajne trvá približne 45-60 minút. Je to rýchly a efektívny spôsob, ako zlepšiť vzhľad pleti bez dlhého času na zotavenie, čo z neho robí ideálnu voľbu aj pre ľudí s nabitým programom.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Je Hydrafacial vhodný pre všetky typy pleti?

Áno, Hydrafacial je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Tento postup je prispôsobiteľný a môže byť upravený tak, aby riešil špecifické potreby každého klienta, vrátane akné, mastnej pleti, hyperpigmentácie, jemných liniek a vrások.

Ako často by som mal/a absolvovať toto ošetrenie?

Pre optimálne výsledky sa odporúča absolvovať ošetrenie raz mesačne. Pravidelné ošetrenia pomáhajú udržiavať zdravú a žiarivú pleť, zlepšujú hydratáciu a podporujú dlhodobé výsledky.

Aké výsledky môžem očakávať po ošetrení Hydrafacial?

Ihneď po ošetrení môžete očakávať, že vaša pleť bude vyzerať sviežo, hydratovane a žiarivo. Vďaka hĺbkovému čisteniu a hydratácii bude vaša pleť jemnejšia a hladšia. Pri pravidelných ošetreniach sa môžu výrazne zlepšiť problémy ako jemné linky, vrásky, akné a hyperpigmentácia.

Je potrebný čas na zotavenie po ošetrení?

Ošetrenie Hydrafacial nemá prakticky žiadny čas na zotavenie. Po ošetrení sa môžete ihneď vrátiť k bežným činnostiam. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú rýchle a efektívne ošetrenie bez nutnosti prerušiť dennú rutinu.

Z ktorých lokalít máte k nám blízko?

Naše estetické a laserové štúdio Refresh má dve pobočky:

 1. v Bratislave na Lazaretske ulici 13
 2. v Pezinku na Moyzesovej ulici 2/B

Máte k nám blízko z lokalít:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec
 • Malacky
 • Dunajská Streda
 • Trnava

Hydrafacial™ kombinuje niekoľko čiastkových ošetrení v jednej procedúre:

 1. lymfodrenáž – stimuluje otvorenie lymfatického systému a zvyšuje prietok lymfy čistenie
 2. exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky
 3. jemný peeling – pomocou GLYSAL, zmesi kyseliny glykolovej a kyseliny salycilovej
 4. extrakcia – vortex odsávanie bezbolestne čistí póry s exkluzívnym Beta-HD sérom
 5. booster – umocňuje priebeh ošetrenia a dodáva extra látky pre obnovu pleti a glow
 6. hydratácia – vďaka aktívnym zložkám séra sa obnovuje štruktúra a funkcie pleti

Prečo omladenie pleti s Hydrafacial od nás

 • 1

  Certifikovaný originálny prístroj Hydrafacial

  Naše estetické a laserové štúdio v Bratislave a Pezinku patrí medzi menej než 60 salónov na Slovensku, ktoré využívajú originálny prístroj Hydrafacial. Tento certifikovaný prístroj zaručuje najvyššiu kvalitu a účinnosť ošetrenia, čím zabezpečuje výnimočné výsledky pre vašu pleť.
 • 2

  Vysoká spokojnosť našich klientov

  Naša povesť je postavená na spokojnosti našich klientov. Tisíce pozitívnych recenzií a množstvo verných zákazníkov hovoria za všetko. Sme hrdí na to, že poskytujeme služby, ktoré skutočne robia rozdiel a prinášajú viditeľné výsledky.
 • 3

  Výhodná lokalita a pohodlie

  S pobočkami v Bratislave a Pezinku sme ľahko dostupní pre klientov z rôznych častí Slovenska. Naše štúdiá sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a relax počas celého ošetrenia. Navyše, ponúkame flexibilné objednávacie termíny, aby sme vyhoveli vášmu harmonogramu.

Individuálna starostlivosť

Každá pleť je jedinečná, a preto pristupujeme k starostlivosti o vašu pleť individuálne. S Hydrafacialom môžeme prispôsobiť ošetrenie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Od problematickej aknóznej pleti až po glow! Je vhodný pre všetky vekové kategórie a ošetrenie môžete absolvovať celoročne. 

Hydrafacial ™ Pezinok - Bratislava

Revolučná procedúra v oblasti starostlivosti o pleť, ktorá kombinuje hlboké čistenie, exfoliáciu, extrakciu nečistôt a hydratáciu v jednom ošetrení a za výhodnú cenu. Pezinok - Bratislava