Laserová epilácia - Bratislava Laser Candela & Výhodná cena

Laserová epilácia v Bratislave je najmodernejšia metóda na trvalé odstránenie nežiaducich chĺpkov, ktorá prináša vynikajúce výsledky. V našom profesionálnom estetickom štúdiu používame najnovšie technológie na dosiahnutie bezbolestného a bezpečného ošetrenia pre všetky typy pokožky. Naši skúsení odborníci poskytujú individuálny prístup, aby ste dosiahli maximálnu spokojnosť. Bratislava a okolie

Laserová epilácia - unikátna technika laser Candela GENTLE lase PRO

Nežiadúce ochlpenie nie je len estetickým problémom, ale často ovplyvňuje aj sebavedomie. Bez ohľadu na to, či ide o jemné chĺpky na tvári, husté ochlpenie na nohách, alebo na inom neželanom mieste, môže to byť nepríjemné.

Najefektívnejším spôsobom, ako sa dnes trvalo zbaviť nežiadúceho ochlpenia, je laserová epilácia. Hoci je potrebné absolvovať niekoľko sedení, výsledkom je hladká pokožka bez zarastajúcich chĺpkov alebo podráždenia, a to natrvalo.

Navštívte nás a zažite výhody hladkej pokožky bez nutnosti neustáleho holenia či voskovania. S laserovou epiláciou v Bratislave získate nielen krásnu pokožku, ale aj väčšie sebavedomie. Celosvetovo najvyhľadávanejší laser Candela GENTLE lase PRO od americkej spoločnosti SYNERON CANDELA.  

Laserová epilácia Bratislava | Candela - Trvalé odstránenie chĺpkov.
Je laserová epilácia s laserom CANDELA GENTLE LASE PRO bolestivá?

Ošetrenie s laserom CANDELA GENTLE LASE PRO je väčšinou považované za menej bolestivé v porovnaní s inými metódami laserovej epilácie. Tento laser má zabudovaný chladiaci systém, ktorý chráni pokožku a minimalizuje nepohodlie počas zákroku. Väčšina klientov pociťuje len mierne štipkanie alebo teplo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Koľko ošetrení je potrebných na dosiahnutie optimálnych výsledkov?

Počet potrebných ošetrení sa môže líšiť v závislosti od typu pokožky, farby a hrúbky chĺpkov, ako aj od ošetrovanej oblasti. V priemere sa odporúča absolvovať 6-8 sedení, pričom jednotlivé sedenia by mali byť rozložené v intervaloch 4-6 týždňov. POZOR! Aby sa rast chĺpkov nespamätal, je určite potrebné dodržiavať tento rozostup. Potrebujeme zasiahnúť všetky rastové fázy, aby epilácia bola účinná.

Môžem absolvovať laserovú epiláciu počas leta?

Laserová epilácia sa môže vykonávať aj počas letných mesiacov, avšak je dôležité, aby ste sa vyhli priamemu slnečnému žiareniu na ošetrovanej oblasti pred a po zákroku. A na miestach, na ktorých odstraňujeme chĺpky laserom, nemôžete mať aktívne opálenie. Obľúbené sú počas leta lokality ako bikiny alebo podpazušie, ktoré slnku bežne nevystavujeme.

Aké oblasti tela môžem ošetriť laserovou epiláciou?

Laserová epilácia s laserom CANDELA GENTLE LASE PRO je vhodná na ošetrenie takmer všetkých oblastí tela vrátane tváre, nôh, rúk, podpazušia, bikinovej oblasti, chrbta či hrudníka.

Ako sa mám pripraviť na ošetrenie laserovou epiláciou?

Pred ošetrením sa odporúča oholiť ošetrovanú oblasť 24 hodín pred zákrokom. Vyhnite sa používaniu kozmetických prípravkov na báze alkoholu, opaľovacích krémov a samoopaľovacích prípravkov. Tiež sa vyhnite opaľovaniu a používaniu solária niekoľko týždňov pred ošetrením.

Kedy uvidím výsledky po laserovej epilácii?

Výsledky sa líšia u každého jednotlivca, ale väčšina klientov zaznamená zníženie rastu chĺpkov už po prvom ošetrení, kedy je redukcia chĺpkov veľmi výrazná. Optimálne výsledky sa obvykle dosahujú po absolvovaní celého odporúčaného počtu sedení, pričom chĺpky sa stávajú jemnejšími a menej viditeľnými.

Z ktorých lokalít máte k nám blízko?

Naše estetické a laserové štúdio Refresh má dve pobočky:

 1. v Bratislave na Lazaretske ulici 13
 2. v Pezinku na Moyzesovej ulici 2/B

Máte k nám blízko z celej Bratislavy aj pohraničných oblastí Rakúska a Maďarska:

 • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Rajka, Dunakiliti, Berg, Kittsee, Hainburg

Ako prebieha laserová epilácia s Candelou

Počet opakovaní je potrebných zväčša 6-8, je to však individuálne, čo je však veľmi dôležité – dodržanie odstupu medzi jednotlivými epiláciami – musí byť 4-6 týždňov! Ak sa interval nedodrží, chĺpky sa môžu spamätať a začnú rásť nanovo.

Laser má v sebe zabudované cryo chladenie, vďaka ktorému je zákrok takmer bezbolestný a vydržia ho aj klienti s nižším prahom bolesti.

Ošetrenie sa vykonáva zväčša v období kedy nie je slnko, čiže jeseň až jar. V letnom období ho môžete absolvovať, pokiaľ nemáte aktívne opálenie alebo na lokalitách, ktoré nie sú vystavované slnečnému žiareniu, ako napr. podpazušie alebo bikiny.

Prečo epilácia laserom od nás

 • 1

  Efektívny celosvetový laser CANDELA GENTLE Lase Pro

  Naše estetické a laserové štúdio v Bratislave a Pezinku používa najmodernejší a celosvetovo uznávaný laser CANDELA GENTLE LASE PRO. Tento špičkový prístroj zaručuje maximálnu účinnosť a bezpečnosť pri odstraňovaní nežiadúceho ochlpenia, čím zabezpečuje dlhodobé a viditeľné výsledky.
 • 2

  Maximálny komfort a minimálny diskomfort

  Laser CANDELA GENTLE LASE PRO je vybavený pokročilým chladiacim systémom (tzv. cryo chladenie), ktorý zaisťuje pohodlie počas celého ošetrenia. Tento systém výrazne znižuje akékoľvek nepríjemné pocity, takže aj klienti s nižším prahom bolesti môžu absolvovať ošetrenie bez obáv.
 • 3

  Skvelé referencie a dlhoročná skúsenosť

  Naše štúdio má dlhoročné skúsenosti a množstvo spokojných klientov, ktorí oceňujú naše profesionálne služby a viditeľné výsledky. Množstvo pozitívnych referencií a recenzií je dôkazom našej odbornosti a efektívnosti pri poskytovaní laserovej epilácie.

Laserová epilácia - Bratislava Trvalé odstránenie chĺpkov

V našom laserovom a estetickom štúdiu Refresh sa môžete zbaviť nežiaducich chĺpkov vďaka jedinečnému laseru Candela ®. Ponúkame trvalé výsledky za výhodné ceny. Laserová epilácia - Bratislava a okolie.